:סוכני ביטוח בואו והצטרפו למיזם שלי
החזון שלנו
בישראל ענף הביטוח עבר תהפוכות רבות, חברות הביטוח נעשו עשירות יותר סוכני הביטוח נעשו בעלי הכנסה קטנה יותר, ואילו המבוטחים – כל הנטל עליהםהפרמיות גדלו, ההשתתפות העצמית גדלה, ההנחות רק לגופים גדולים כמו חבר, אם היו לך מספר תאונות דרכים אזי אף חברה לא מוכנה לבטח אותךהיכן הממונה על הביטוח נרדם בשמירה, אינו מבצע תפקידו לדאוג למבוטחים
בושה וחרפה
.המבוטחים במקום שלא יכולים גם לקבל סעד משפטי, כי חברות הביטוח עושות מה שהן מחליטות
דוגמה בתחום ביטוח רכב, היו לי 2 תאונות רכב אחת מהן רק בחניה – הובהר לי שאוכל לבטח רק במידה ואתחייב שאשלם השתתפות עצמית בסך 8000 ש”ח החברות מתייחסות לזה שאני מועד לפורענות ומהווה סיכון לרווחיהן
דוגמה בתחום ביטוח בית, תנסו לבטח אחרי מספר פריצות שכתוצאה מכך תבעתם כדין, ראשית אם תבעתם בגין תכשיטים, סביר להניח שתתבקשו להבדק במכונת אמת, מתייחסים למבוטחים כפושעים.
דוגמה בתחום ביטוח עסק, הייתה לכם שריפה בעסק ייתכן שגם תדרשו לבדיקת מכונת אמת מהטעם שבוודאי רציתם לקבל תמורה על סחורה שלא הצלחתם למכור, עוד שריפה בוודאי שפרוטקשן , אז אין מצב שיבטחו אותכם.
דוגמה בתחום החקלאות, החקלאים סובלים הכי הרבה – פעם מאסונות טבע ומיני מזיקין שכל יבולם עולה באש בגלל עפיפוני מחבלים – חברות הביטוח תמיד יגידו לכו למדינה לקבל פיצוי לא מאתנו​ וכאשר יש גנבות למי אכפת לכו למשטרה ותתלוננו.
הגיע הזמן לצדק חברתי ועסקי, זאת אעשה ע”י הקמת חברת ביטוח בין לאומית שבעליה יהיו כל סוכני הביטוח בעולם, הכלל יהיה שאף פעם לא אומרים לא לבקשה לבטח, אלא שסכום הביטוח יגדל בהתאם לסיכון המצופה.
דוגמה בתחום הרכב, ביטוח לרכב ללא עבר של תאונות בשלוש השנים האחרונות יהיה הזול ביותר פחות מחברות הביטוח שמבצעות ביטוחים ללא סוכנים – תוכנה שאלון און ליין וכדומה, קרה לכם אירוע תביעה אזי משתנה הפוליסה לסכום יקר יותר, כל אירוע תביעה ממשיך להעלות את סכום הביטוח, כנ”ל בשאר התחומים, אלא שאף פעם לא תקבלו סרוב לבצע ביטוח אתם תחליטו אם זה כדאי לכם.
ביטוח רק לחלק מהשבוע באופן קבוע למשל, למגזר הדתי שאינו נוסע בשבת ובחגים -לכל מי שלא נוסע ברכבו בימים שיש לו רכב ממקום עבודתו​ .
הנחות ובונוסים – תינתנה הנחות אחוז מס”כ פוליסת הרכב הבית ויותר אם יהיו ביטוחי בריאות וחיים, למי שנוסע ברכבו רק חלק מימי השבוע, למי שאין לו תביעות כל שנה תקטן הפרמיה, בונוס למי שמפנה חבר שיעשה ביטוח, ובונוס למבוטח החדש, אנו ניגש לממונה על הביטוח לקבל אישור לתכנית זאת ובמידה ולא ייתן יהיה חייב לנמק, אם נמצא לנכון עקב נימוקים שמרעים את תנאי המבוטחים , אזי נפנה לבית המשפט שיפסוק וכן נגיש תלונה למבקר המדינה, כל סוכן ביטוח שמעוניין להשתלב בעתיד במימוש החזון שלעיל מוזמן לפנות,
לדוד אברמוב היזם שאין לו רקע בביטוח מקצועי, נשמח לקבל רעיונות נוספים וסיוע, אין לי ספק שהענות בחו”ל תהיה גבוהה – לפחות משיחות גישוש שקיימתי.
מוזמנים להצטרף וליצור קשרבאמצעות דף צור קשר שבאתר​
בהצלחה לכולנו​
דוד אברמוב – היזם